YEPYENİ BİR KENT

Uzun yıllardır beton ve konut sektörünün önde gelen tecrübeli isimlerinden Pehlivanoğlu İnşaat, Silivri’nin en hızlı gelişen bölgesinde Yaşam Kent’i hayata geçirdi.

Pehlivanoğlu Yaşamkent

Mimari konsepti kusursuz tasarlanmış, çocuk oyun parkı ve havuzundan mescidine kadar sosyal faaliyetleri sınırsız düşünülmüş, teknolojik akıllı ev altyapısı ve güvenlik donanımıyla sonsuz huzur vaadeden bir kent.

İstanbul’un göz bebeği Silivri

Lüks ve konfor arayışını eksiksiz bir şekilde karşılayan Yaşam Kent, kentin gündelik yaşam şeklini, ticaret anlayışını ve sosyal hayatını modern bir yaşam alanında buluşturuyor.

Açık havada yaşamın yeni adresi

Yaşam Kent size açık havada yaşamanın tüm güzelliklerini sunuyor. Geniş teraslı ve balkonlu daireler, açık teraslı dükkanlar, yeşillikler içinde bir avlu ve sizler için özenle tasarlanmış bir gölet.

Tanıtım Filmi

Projenin ayrıştırıcı ve etkileyici özelliği, geniş cephelerin sunduğu özgürlük hissi. Hayalinizdeki dekorasyona imkan tanıyan odalarımız kişisel özelliklerinizi dilediğinizce yansıtmanızı sağlıyor.

sdownload
Türk Hamamı

Hangimiz günün yorgunluğunu atmak için klasik bir türk hamamı istemez ki? Peki sauna ve buhar odasında tüm stresinizi atabileceğiniz sitemize özel bir spa alanına ne dersiniz?

kindergarten-class-without-childs-VCF7XJQ
Oyun Odası

Siz keyifle sporunuzu yaparken  minik Yaşamkent sakinleri onlar için düzenlediğimiz oyun odasında eğlenecekler.

dukkan_1.effectsResultcopy
Alışveriş Caddesi

Yoğun iş temposundan alışverişe zaman bulamıyorum diyenlerden misiniz?Kuaföründen, kasabına, yeni nesil kahvecisinden, zincir marketlerine kadar ihtiyacınız olan herşey YAŞAM KENT alışveriş caddesinde.

download
Teknoloji ve güvenlik

Akıllı ev alt yapısı , görüntülü intercom sistemi,  7/24 güvenlik ve kapalı otoparkımızda elektrikli araçlar için şarj ünitesi, yangın alarm sistemi sizleri Yaşam Kent’te bekleyen teknolojik hizmetlerimiz.